Tüm Ürünlerde Kargo BEDAVA!

www.senintablon.com üzerinden oluşturduğunuz üyeliğiniz vermiş olduğumuz (İsim, soyisim, teslimat, fatura bilgileri, telefon ve e-posta) benzeri bilgiler hiçbir marka veya başka kuruluşla paylaşılmayacaktır. Kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Nexwom Reklam Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından veri sorumlusudur.

Bu bilgiler sadece web sitesine daha kolay üye girişi yapabilmeniz için alınmaktadır. Kişisel bilgilerinizi üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım>Kullanıcı Bilgileri” kısmında sadece sizin tarafınızdan güncellenebilir.

Kişisel bilgileriniz veya üyeliğiniz hiçbir koşulda başka kişilerle paylaşılmaz. Bir başka üye sizin bilgilerinizi göremez ve değiştiremez.

www.senintablon.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır.

www.senintablon.com‘da kredi kartı ödeme alt yapısı olarak İyzico ödeme sistemi kullanılmaktadır. “iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.” Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur. https://www.iyzico.com/destek/yardim-merkezi

www.senintablon.com kredi kartı bilgilerinizi tutmaz, kayıt etmez ve işlemez. Ödeme alma işlemi “iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.” yüksek güvenlikli alt yapısından gerçekleştirilmektedir. Ödemelerinizi  3D Secure (Güvenli Ödeme) ile gerçekleştirebilirsiniz.

www.senintablon.com yaptığınız üyeliği silmek isterseniz destek@senintablon.com mail atmanız veya +90 216 807 02 80 aramanız yeterlidir, gerekli doğrulamalar yapıldıktan sonra üyeliğiniz silinecektir.

www.senintablon.com güvenli alışveriş deneyimi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz  destek@senintablon.com mail atmanız veya +90 216 807 02 80 aramanız yeterlidir.

© 2020-2021 Senin Tablon. Tüm hakları saklıdır.

Nexwom Reklam Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Hasanpaşa Mah. Nabizade Sk. No:82/1 Kadıköy – İstanbul

destek@senintablon.com

+90 216 807 02 80